KurumsalTARİHÇE

1990 Yılında Güven Soğutma Bobinaj olarak ticari, hayata başlamıştır. 2004 Yılında Güven Soğutma Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ünvanını almıştır. 2004 Yılından itibaren ,Güney Doğu Anadolu ,İç Anadolu,Ege,Marmara Bölgesi ve 15 Ülkede İklimlendirme ve Soğutma sistemleri dalında,bir çok yeniliğe ve başarılara imza atmıştır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre ,en düşük enerji sarfiyatlı ve en sorunsuz çalışma çözümlü öneriler sunarak ,güvenilir ,çevreye duyarlı ve etik kurallar çerçevesinde hizmek sunmak için çalışmaktayız.

HEDEFLERİMİZ

Endüstriyel Soğutma Sistemleri dalında ,Türkiye&39;de ve uluslar arası alanda ,konusunda uzman ve müşterinin ilk aklına gelen çözüm ortağı firmalarından biri olmaktır.


MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Güven Soğutma Makine ,kendisini üretim sektörünün değil hizmet sektörünün bir parçası olarak görmektedir.Kaliteli ürün ve kusursuz bir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak birinci öncelikli amacımızdır.


FALİYET ALANIMIZ

Soğutma Grubu İmalatı ,
(Hava Soğutmalı ,Su Soğutmalı ,Paket tip soğuk su ,Aksiyel fanlı ,Radyal fanlı ,Gıda tünelleri ,)
Ayakkabı tünelleri ,Soğuk hava depoları )
Soğutma Grubu Alım -Satım
Soğutma Grubu Bakım,Arıza,Servis ve Start-Up
Soğutma Grubu Kiralama
Soğutma Grubu Kompresör Revizyon ,Arıza ve Bakım

Güven Soğutma Makine ,kaliteli hizmet anlayışının ,iyi eğitilmiş şirketle bütünleşmiş ,sürekliliği olan bir işgücünün varlığı ile mümkün olabileceğine inanmış bir yönetim anlayışı ile yönetilmektedir. İmal ettiğimiz ürünler Güven Soğutma Makine uzun yıllara dayalı tecrübesi ve güvenirliği ile imal edilmektedir. Firmamız tarafından imal edilen ürünler yurt içinde ve son yıllarda yurt dışında’da kendine yer edinmektedir. Müessesemiz teknolojik gelişmeleri yakinen takip etmekte olup kendini ürün gruplarımıza ait teknolojik gelişmeleri kendi ürünlerimize uygulamaktadır. Bunu en iyi değerli müşterilerimiz bilmektedirler.Güven Soğutma Makine Türkiye’de hep yeni ve ilk ürünleri piyasaya sunmayı kendisinde bir sorumluluk bilmiştir. Firmamız kurulduğu gün itibari ile kendini geliştirmek, kendini yenilemek, yeni projeler üretmek ve ilkleri yapmayı kendine hedef edinmiştir.